Skip to content Skip to footer

Pierwsza edycja ULTRA na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pokazała ogromny potencjał tego wydarzenia. Doskonałe opinie po na mecie dały nam ogromną motywację do zorganizowania drugiej edycji. Tym razem w rozszerzonej formule za sprawą ULTRA Jura Bike Weekend.

Jeden weekend, trzy pomysły na Jurę Krakowsko-Częstochowską

Chcemy wykorzystać piękne jurajskie ścieżki oraz sprawdzoną formułę zapraszając uczestników na przedłużony weekend z kolarstwem. Tym razem aż na trzech trasach:

  • MTB
  • Gravel
  • kolarstwo szosowe

Tym samym przed Wami jedno wydarzenie i aż trzy formy rywalizacji.

Ultramaraton kolarski

W ostatnich latach formuła ULTRA stała się niezwykle popularna i występuje w różnych formach. To zarówno długodystansowe przejazdy przez całą Polskę, jak i wydarzenia na nieco mniejszym terenie. Tak właśnie jest z ULTRA Jura Bike Weekend.

Chcemy Wam pokazać Jurę Krakowsko-Częstochowską z każdej możliwej strony. Będą więc zamki, skałki, piękne widoki i sporo wymagających odcinków.

Wspólny cel – fabrykarowerów.com

Chociaż formuły rywalizacji różnią się od siebie, to każda z nich ma jeden wspólny cel – Częstochowa. Właśnie tutaj w wyjątkowym miejscu jakim jest Fabryka Rowerów znajdzie się meta i baza naszego wydarzenia.

To jak jak będzie? Z kim się widzimy?